NASZA OFERTA

INFORMACJEPróbki zaproszeń

Aby przekonać się o jakości naszych produktów, zachęcamy do zamawiania próbek zaproszeń.


Cena próbki wynosi 7 zł za sztukę. Wysyłamy do 3 sztuk próbek.

Jeżeli zdecydujecie się Państwo zamówić zaproszenia w naszym sklepie, koszt zaproszeń próbkowych zostanie odliczony od wartości całego zamówienia (nie dotyczy kosztów wysyłki).

 

Na życzenie do paczki bezpłatnie załączamy wzornik dostępnych kolorów papierów.

 

Zamówienia można składać na maila zaproszenia@orchid.com.pl.


W przykładowych zaproszeniach znajdują się losowo wybrane teksty oraz zdjęcia. Proponujemy wykonanie zaproszeń próbkowych wykonanych specjalnie dla Państwa, z nadesłanym przez Was tekstem i zdjęciem. Koszt przygotowania takiego projektu wynosi 30 zł za sztukę. Również w tym przypadku, przy późniejszym zamówieniu można odzyskać koszty próbki.

Zaproszenia próbkowe wysyłane są pocztą, koszt przesyłki to 8 zł.

 

 

Przed dokonaniem zakupu prosimy o zapoznanie się z regulaminem serwisu próbkowego: 1. Maksymalne zamówienie wynosi 3 sztuki.

 2. W zaproszeniach próbkowych zamieszczamy losowo wybrane teksty i zdjęcia. Zastrzegamy, że nie wszystkie kolory papierów prezentowanych o ofercie mogą być dostępne w serwisie próbkowym.

 3. Cena jednego zaproszenia próbkowego wynosi 7 zł za sztukę, niezależnie od ceny danego zaproszenia prezentowanej w ofercie sklepu. W przypadku zamówienia próbek personalizowanych - wykonanych z dostarczonym przez Państwa tekstem i zdjęciem cena wynosi 30 zł za sztukę.

 4. W przypadku, gdy po skorzystaniu z serwisu próbkowego zostanie złożone zamówienie, koszty próbek (bez kosztów przesyłki) zostaną odjęte od wartości całego zamówienia.

 5. Płatności należy dokonać na nasze konto bankowe. Zamówienie realizujemy po zaksięgowaniu przelewu na naszym koncie. Próbki zaproszeń wysyłane są raz w tygodniu – w piątek.

 6. Wysyłki dokonujemy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Koszt wynosi 8 zł.